Kontakt

Juriidilised andmed

Toompea 8, Tallinn, 10130

Kodutütred

Kodutütarde peavanem

Ave Proos

Toompea 8, Tallinn, 10130

Isamaalise hariduse programmi juht
Isamaalise hariduse programmi arendusspetsialist
Avalike suhete spetsialist

Markus Sein

Toompea 8, Tallinn, 10130

Kodutütarde referent

Ulvi Juus

Toompea 8, Tallinn, 10130

Ringkonnad

Alutaguse ringkond
noorteinstruktor

Tiina Normak

717 9568 / 5348 8296
tiina.normak@kaitseliit.ee
Jaama 37, Jõhvi, 41533

noorteinstruktor (Narva piirkond)

Vladislav Eglet

5887 8949
vladislav.eglet@kaitseliit.ee

ringkonnavanem

Laine Tops

5688 1353
josper1353@gmail.com

Harju ringkond
noorteinstruktor

Inga Koitla

717 9792 / 5344 7887
inga.koitla@kaitseliit.ee
Männiku tee 121, Tallinn, 11215

ringkonnavanem

Krista Allik

515 4154
allik.krista@gmail.com

Jõgeva ringkond
noorteinstruktor

Monika Maasing

717 9668 / 5553 6602
monika.maasing@kaitseliit.ee
Aia 4, Jõgeva, 48306

noorteinstruktor

Mikk Lind

5399 9919
mikk.lind@kaitseliit.ee
Vabaduse 15, Narva

ringkonnavanem

Silva Lill

5837 0434
silvalill12345@gmail.com

Järva ringkond
noorteinstruktor

Mare Hendrikson

717 9718 / 5341 3640
mare.hendrikson@kaitseliit.ee
Väike-Pärnu 6b, Türi, 72212

ringkonnavanem

Gerly Leit

5855 9535
gerly.leit@kaitseliit.ee

Lääne ringkond
noorteinstruktor

Eda Loik

717 9918 / 5860 7076
eda.loik@kaitseliit.ee
Lahe 17, Haapsalu, 90503

noorteinstruktor

Merje Reismaa (Hiiumaa)

717 9935 / 5912 7506
merje.reismaa@kaitseliit.ee

ringkonnavanem

Maire Kruus

5664 0671
mairekruus@gmail.com

jaoskonnavanem

Julia Gurjeva (Hiiumaa)

5804 2639
juliaginger20@gmail.com

Põlva ringkond
noorteinstruktor

Aile Vals

717 9268 / 5343 9847
aile.vals@kaitseliit.ee
Võru 3, Põlva, 63308

ringkonnavanem

Ainika Mägi

5837 2642
ingelainika@gmail.com

Pärnumaa ringkond
noorteinstruktor

Lea Pikker

717 9517 / 508 4790
lea.pikker@kaitseliit.ee
Pikk 20, Pärnu, 80013

ringkonnavanem

Aina Tarvis

ainatarvis@gmail.com

Rapla ringkond
noorteinstruktor

Liis Jõesaar

717 9868 / 5300 1885
liis.joesaar@kaitseliit.ee
Vahe 3, Rapla, 79514

noorteinstruktor

Liia Kass

717 9867 / 5919 3531
liia.kass@kaitseliit.ee
Vahe 3, Rapla, 79514

ringkonnavanem

Kristel Kaasiku

kristel.kaasiku@gmail.com

Saaremaa ringkond
noorteinstruktor

Ingrid Paiste

717 9467 / 5886 3333
ingrid.paiste@kaitseliit.ee
Väljaku 10, Kuressaare, 93811

ringkonnavanem

Tiia Kütt

tiuks13@gmail.com

Sakala ringkond
noorteinstruktor

Tiina Ott

717 9217 / 5855 5092
tiina.ott@kaitseliit.ee
Karula tee 7, Viljand, 71024imaa,

ringkonnavanem

Eda Kivisild

eda.kivisild@gmail.com

Tallinna ringkond
noorteinstruktor

Liina Mõttus

5304 3937
liina.mottus@kaitseliit.ee
Plangu 4, Tallinn, 10919

ringkonnavanem

Kristel Kleinot

kristelkleinot@gmail.com

Tartu ringkond
noorteinstruktor

Kärol Mõttus

717 9168 / 5362 7361
karol.mottus@kaitseliit.ee
Lehola 1, Tartu, 50407

ringkonnavanem

Kristel Altsaar

kristel.altsaar@gmail.com

Valgamaa ringkond
noorteinstruktor

Jaanika Vahtra

717 9418 / 517 5765
jaanika.vahtra@kaitseliit.ee
Võru 12, Valga, 68205

ringkonnavanem

Sigrit Säinas

5650 4350
sigrit@gmail.com

Viru ringkond
noorteinstruktor

Katri Tamberg

717 9617 / 5622 6918
katri.tamberg@kaitseliit.ee
Pikk 15, Rakvere, 44307

ringkonnavanem

Leili Aleksejev

5667 6349
leilialeksejev1@gmail.com

Võrumaa ringkond
noorteinstruktor

Eve Täht

717 9317 / 522 9146
eve.taht@kaitseliit.ee
Karja 22, Võru, 65608

ringkonnavanem

Heli Kuulmets

5805 3750
heli.kuulmets@gmail.com

Kirjuta meile!






    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]